Google’dan kaçış rehberi!

42

Google’ı herhangi bir nedenle hayatınızdan çıkarmaya karar verdiyseniz, işyeri üzerinde kalan verilerinizi nasıl sileceğinizi düşünüyor olmalısınız. Verilerinizi silmeden önce onları indirebileceğinizi hatırlattıktan sonradan, izlemeniz gereken adımlara geçelim.

Başlamak için myactivity.google.com adresine gidin. Herhangi bir istisna olmaksızın bütün verileri silmek için sol taraftaki menüden “Etkinlik silme ölçütü” üzerine tıklayın. Acilen “Tarihe tarafından sil” başlığı altındaki açılır kutudan “Tüm Zamanlar”ı seçin. En dipteki açılır kutuda ise “Tüm ürünler” seçeneğini seçili ışık halkası getirin. Artık Sil düğmesine basarak Google üzerindeki verilerinizi silebilirsiniz.

Bazı uygulamaların verilerini korumak istiyorsanız, bunun için daha aşağı taraftaki kutucuktan silmek istediğiniz ürünleri tek tek silmeniz gerekiyor.

Arama sonuçlarındaki kişisel bilgileri silmek ise biraz daha kuvvet bir meslek. Google, hukuki bir nedeniniz yoksa çoğunlukla arama sonuçlarına müdahale ettirmiyor. Google’ın yardım sayfasını ziyaret ederek firmanın neleri silebileceğini görebilirsiniz.

Önceki HaberEn İnce Amiral Gemisi Derhal Geliyor!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri