HTC U için beklenen tarih belli oldu!

81

HTC, yeni amiral gemisi HTC U’yu tüm dünyaya sergileyeceği tarihin 16 Mayıs olacağını duyurdu. Twitter’da beş saniyelik bir videoda gösterilen yeni telefonda birkaç reformcu işlev var.

HTC’nin paylaştığı görsel, telefonun kenarlarına basarak veya “sıkarak” onu denetleme edebileceğimizi doğruluyor. Telefonun böyle bir işlev sunacağı, son aylarda fazla kere konuşulmuştu. HTC U’nun tasarımının ise ince ve sade olduğunu görüyoruz. Arka yüzün HTC U Ultra’yı andırdığı söylenebilir.

Squeeze for the Brilliant U. 05.16.2017 https://t.co/89OuHXbBlt pic.twitter.com/jLaeFD2wMW

— HTC (@htc) 20 Nisan 2017

HTC U’daki “U” yeni bir telefona dikkat çekici etse de, kafa karıştırıcı bir koşul var. Tayvanlı firmanın piyasada HTC U Ultra ve HTC U Play adında iki telefonu bulunuyor; yani U harfini taşıyan ilk telefon, HTC U olmayacak.

HTC U, sıkılabilen kenarlarıyla ilgi çekebilir. Telefonun başarılı olup olmayacağını şayet bu özellik belirleyecek, ancak kamera, ekran ve ses kalitesi gibi öteki özellikler şüphesiz önemli rol oynayacak. 16 Mayıs’ta bizi neyin beklediğini defalarca beraber göreceğiz.

Önceki HaberiPhone 8, Bu Topluluk Tasarımla Gelebilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri