Instagram’dan bir yeni hizmet daha!

141

Geçtiğimiz ay Instagram‘ın eski fotoğrafları saklamızı sağlayacak bir nitelik üstüne çalıştığını duymuştuk. Şimdi ise bu özellik Arşiv (Archive) adı altında tüm Instagram kullanıcılarının erişimine açılmış durumda.

Bu nitelik baştan sona eski fotoğraflarınızı silmek ile açıkta vazgeçmek arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Arşivlediğiniz fotoğraflar, Instagram göre saklanıyor ve herkes kadar görülmesi engelleniyor. İstediğiniz vakit arşivlediğiniz fotoğraflarınızı tekrar açık profilinize taşıyabilirsiniz.

Instagram, bu özellik ile kullanıcıların hizmete olan yaklaşımını değiştirmeyi umuyor. The Washington Post‘a göre, gençler ahenkli olarak eski fotoğraflarını kalıcı olarak siliyor ve ortalama 25 fotoğrafı çevrim içi tutuyor. Yaklaşık Olarak, platform arşiv hizmetini sunarak kullanıcıların fotoğraflarını daimi olarak silmektense, sıcacık de olsa platformda tutmalarını istiyor.

Önceki HaberiPhone 8’in Parmak İzi Sensörü Burada Olabilir!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri