iPad Pro 10.5 paramparça!

65

Bütün iPad Pro modelleri aynı şekilde üretilmiyor. Orijinal iPad Pro, 4GB belleğe sahipken, iPad Pro 9.7 yalnızca 2GB belleğe sahipti, fakat iPad Pro 10.5’in sistemine bakılırsa Apple bu sefer masraftan kaçınmamış gibi görünüyor. iFixit’in yaptığı “parçalarına ayırma” operasyonu, tabletin bütün detaylarını ortaya koymuş durumda.

Cihaz, birçok iPad gibi 4GB RAM‘e sahip, ve eğer GeekBench’in listelemesi de doğruysa, bu bellek iPad Pro 2 12.9 ile de örtüşüyor. Bu da, en yüksek sistem özelliklerine sahip olmak için en büyük tablet modelini satın edinmek zorunda olmadığınız anlamına geliyor.

Daha büyük batarya, daha büyük ekran

Sökme işlemi ayıca iPad Pro 10.5’in pilini de su yüzüne çıkardı, 30.9Wh olan batarya, iPad Pro 9.7’nin pilinin 27.91Wh değerinden daha yüksek. Oysa aradaki bu fark, ekran boyutu farkı ile aynı oranda, bu yüzden cihazın pil ömrü diğer modellere yakın olmasını bekleyebiliriz. Apple’ın açıklamasına tarafından iki tablet de 10 saat boyunca medya oynatabiliyor.

Aygıt hem diğer tabletlerle aynı bir iç yapıya sahip, bu da onarılmasını zorlaştırıyor. iFixit ekibi, cihaza onarılabilirlik alanında 10 üzerinden sadece 2 veriyor.

Kısacası, iPad Pro 10.5’i yere düşürmediğiniz sürece, cihazın pili ve donanımı hayranları oldukça memnun edecektir. Ama iş tamir etmeye gelince, bunu kendinizin denemesi o kadar de akılcı görünmüyor.

Önceki HaberTurkcell 5G Yolunda Çabucak İlerliyor  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri