iPhone 8 bu tasarımla gelebilir!

73

iPhone 7 çıkmadan önce en fazla konuştuğumuz konu, kulaklık girişinin kaldırılıp kaldırılmayacağıydı. Şimdiki soru işaretleri ise iPhone 8‘in tasarımı üstünde yoğunlaşıyor.

En yeni dedikodulara göre Apple, ekranın kenarlarındaki siyah kısmı kaldırarak Touch ID parmak izi sensörünü telefonun arkasına taşıyabilir. Dedikodunun kaynağı ise popüler sızıntıcı Sonny Dickson‘un paylaştığı bir bakış.

2017042016141711872.jpgiPhone 8, Bu Kalabalık Tasarımla Gelebilir!

Sızdırılan görüntüde iPhone’un arkası görünüyor. Çizimde çift kamera, tekrar tekrar duruyor ve parmak izi tarayıcısı, Apple logosunun altında, merkezde yer alıyor. Telefonun daha alçak kısmına baktığımızda kulaklık girişinin geri dönmediğini görüyoruz. Sorumluluk portu ise Lightning portu veya daha önceki dedikodulardaki gibi USC-C olabilir. NETICEDE karşımızda Apple’dan görmeye alışmadığımız, karışık bir tasarım duruyor.

Yeni sızan tasarım, kameraların dikey sıralanışından parmak izi sensörüne, önceki bir sızıntıyla tamamen düzenli görünüyor. Ama tekrar tekrar olduğu gibi böyle bir sızıntının sahte olma ihtimali var. gerçi dedikoduların birleştiği nokta, bizlere Apple’ın izleyeceği yolu gösteriyor olabilir.

Önceki HaberTürk Telekom’a En İyi Kurumsal Üniversite Ödülü
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri