iPhone’lar yan yanlamasına nasıl görünüyor?

69

Eylül sonunda Apple’ın yeni telefonuyla büyük ihtimalle tanışmış olacağız. Ancak o zamana dek sızıntıların söyledikleriyle yetinmekten başka çaremiz yok. Acilen ise karşımızda 2017’nin iPhone bilmecesinin yeni bir parçası var.

Weibo’da paylaşılan bir fotoğrafta iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus’ın vücut kalıpları görünüyor. Beklediğimiz gibi iPhone 8’in boyutları, iPhone 7S’e oldukça yakın. Resim doğru kameraların konumunu ve iPhone 8’in çift lensli kamerasını da görüyoruz. iPhone 7S’in kameraları yatay olarak sıralanırken iPhone 8’in kameraları, olur ya de artırılmış gerçeklik işlevlerini teşvik etmek için defalarca duruyor.

Şimdiye kadarki tüm ipuçları, Apple’ın standart iPhone modellerinde büyük bir geliştirme yapmayacağını, bu modellerin yanında onuncu yıla özel bir iPhone 8 ortaya çıkaracağını söylüyor. iPhone 8’de birçok üstteki seviye malzeme ve işlev kullanılacağı için telefonun her zamankinden geç satışa sunulabileceği söyleniyor.

Sızan resim öyle tanıdık bir kaynaktan gelmediği için titiz olmakta avantaj var. Bu kalıpların iPhone yok, iPhone kılıfı üretmek için kullanılıyor olması da mümkün. yine de sızan görünüm, şimdiye dek öğrendiğimiz birçok bilgiyi destekliyor ve telefonların alt yandan nasıl görüneceğinin ipucunu veriyor.

Önceki HaberApple’ın “Uzay Gemisi” Park’a Son Dokunuşlar! Sonraki Haberİşte Çocuklara Özel Saat: Alcatel Move Time
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri