İptal edilen Lumia ortaya çıktı!

67

Geçen senenin başlarında, Lumia 950 ve Lumia 950 XL’nin tanıtılmasının birkaç ay sonrasında üst seviye bir Windows’lu telefon, internete sızmıştı. Kendi zamanının üstteki seviye işlemcisi Snapdragon 820’ye sahip bu cihazı gördüğümüzde, Microsoft’un yeni nesil Lumia’lar üzerindeki çalışmalarına başladığını düşünmüştük.

RM-1162 model adına sahip telefona ait olduğu söylenen görüntüler, Çince sosyal medya Baidu’da @nokibar kadar paylaşıldı. Bu hesap, daha önce Microsoft’un iptal edilen Lumia 750’sini ve Nokia “Moonraker” zeki saatten bir videoyu da paylaşmıştı.

Sızan fotoğrafların üstüne yazılan notlara baktığımızda alüminyum gövdeli telefonun Lumia 950 ve 950 XL’yi bir adım öteye taşımayı amaçladığını anlıyoruz. Telefonun donanımsal özellikleri arasında şunların olması bekleniyordu:

5,5 inç Quad HD ekran. Snapdragon 820 işlemci 4GB RAM 32GB depolama 20 megapiksel arka kamera, üçlü LED flaş 8 megapiksel ön kamera Çift ön hoparlör

“Northstar” adı altında geliştirilen telefonun adı 2015’teki bir iddiada geçmişti. Bu güya çok konuşulan “Surface Phone”, Northstar olacaktı. Telefon piyasaya sürülseydi adı büyük ihtimalle Lumia 960 olacaktı ancak Microsoft, planlarından vazgeçti ve Windows’lu telefon üretme işini ortak çalıştığı firmalara bıraktı.

Önceki HaberLG G7, Snapdragon 845 ile Gelebilir Sonraki HaberWannaCry Saldırısını Durduran Genç Mağdur Oldu
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri