İşlemcinizi derhal öğrenin!

119

İşlemcinizin adı, saat hızı, önbellek miktarı, voltajı gibi teknik bilgileri CPU-Z doğruca zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

Sisteminde değişiklik yapmayı ve overclock’u seven kullanıcılar için inanılmaz bir araç olan CPU-Z’nin işlevleri aralarında işlemcinin yanında anakarınızın markasını ve yonga setini kullanmak, bellek türünü, boyutunu, modül özelliklerini (SPD) ve zamanlamalarını uygulamak var. Bunun yanında CPU-Z’yi kullanarak işlemcinizin her çekirdeğinin dahili frekansını ve hafıza frekansını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

BIOS üreticisi ve sürümü, ekran kartınızın işlemcisinin frekansları ve işlemci sürat testleri, CPU-Z’nin öteki yetenekleri aralarında bulunuyor.

İndirin: CPU-Z

CPU-Z ile işlemcinizi hemencecik öğrenin!

2016010412255691072.jpgCPU-Z ile işlemcinizi anında öğrenin!

İşlemcinizin adı, saat hızı, önbellek miktarı, voltajı gibi teknik bilgileri CPU-Z doğru zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

Sisteminde değişim yapmayı ve overclock’u seven kullanıcılar için inanılmaz bir vasıta olan CPU-Z’nin işlevleri arasında işlemcinin yanında anakarınızın markasını ve yonga setini kullanmak, bellek türünü, boyutunu, modül özelliklerini (SPD) ve zamanlamalarını uygulamak var. Bunun yanında CPU-Z’yi kullanarak işlemcinizin her çekirdeğinin dahili frekansını ve hafıza frekansını reel zamanlı olarak görebilirsiniz.

BIOS üreticisi ve sürümü, ekran kartınızın işlemcisinin frekansları ve işlemci hız testleri, CPU-Z’nin diğer yetenekleri aralarında bulunuyor.

İndirin: CPU-Z

Önceki HaberVestel’e Kristal Elma’dan 11 Ödül  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir