İşte Galaxy S8’in içi!

63

Galaxy S8’in büyüleyici bir telefon olduğunu söylemeye lüzum bile yok. Peki görünümüyle göz kamaştıran Galaxy S8’in içinde neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın içindekileri Samsung’un paylaşımı sayesinde görme şansı bulduk. Firmanın kendi yaptığı parçalarına ayırma işleminde, yeni amiral gemisini işler hale getiren bileşenler ortaya çıktı.

2017052111313411872.jpgGalaxy S8'in Bileşenlerine Yakından Bakın!

Samsung, paylaşımında telefonda kullandığı yeni Mobile HDR Premium sertifikalı OLED ekrandan bahsediyor. Ön yüzün yüzde 80’ini kaplayan bu ekran, 18,5:9 oranına sahip ve Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Zor tüketimini azaltmaya karşın çeşitli fotoğraf sıkıştırma algoritmalarını destekleyen Display Driver IC (DDI) gibi bileşenler de vurgulanırken, sanal gezinti tuşlarının bulunduğu bölümün altındaki basınç sensöründen de bahsediliyor. Bu birim, dokunmalara ve basmalara fiziki düğme gibi yanıt veriyor.

8 megapiksellik f/1,7 diyaframlı ön kamera, ekran alanını maksimize etmek üzere planlanmış. İris tarayıcı ve yüz tanıma işlevleri, ön kamerada tek modülde yığılmış bulunuyor.

Galaxy S8’in diğer bileşenlerinin detaylarını merak edenler, devlete ait blog’daki bu gönderiye göz atabilirler.

Önceki HaberApple, 30 Jurnal Notları Defalarca Silmiyor!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri