İşte son teknoloji karne hediyesi

57

Lenovo, yaz tatiline giren çocuklarını mutlu etmek isteyen anne ve babalar için şahane bir armağan seçeneği sunuyor. Lenovo TAB 3 7 Essential ile sıkıcı bir dönemi geride bırakan çocuklarınızı sevindirip ve bu güzel hediyeyle önümüzdeki yarıyıl tatili için motivasyonlarını artırabilirsiniz.

Tab 3 7 Essential’ın 7 inç yüksek çözünürlüklü IPS ekranında çocuğunuz derslerine çalışabilir ya da en sevdiği oyunlarla neşe saçan vakitler geçirirken yaz tatilinin en hoş anlarını bu 2 kameralı tabletle kalıcı anılara çevirebilir. Tab 3 7 Essential, 0,3 megapiksel Vision ön kameraya ve 2 megapiksellik arka kameraya sahip.

3450 mAh pille çalışan cep boyutundaki tabletin tek bir şarjla 10 saate dek süren batarya ömrü sayesinde, çocuğunuz cihazını çok miktar etmeden kesintisiz şekilde oyun oynamanın ya da sosyal ağ kullanmanın keyfini yaşayacak; seri izlenen film ve dizilerin keyfi ise Dolby® ses desteği ile daha yüksek, daha doğal ve bozulmadan yaşanacak. Akan bir Android deneyimi karşılayan, oyun oynarken veya HD video izlerken yavaşlamayı önleyen Tab 3 7 Essential, MediaTek® 1,3 GHz dört çekirdekli işlemcisiyle, çoklu ödev için de ideal bir uygulama olanağı sunuyor.

Önceki HaberGalaxy S8’in Bileşenlerine Yakından Bakın! Sonraki HaberProject64 ile çocukluğunuza geri dönün!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri