Istikrarsız soğutmalı güç kaynağı!

61

Önümüzdeki hafta Taipei‘de gerçekleşecek olan Computex‘te, uzun bir sürenin arkasından birincil kez bilgisayarlar için sıvı soğutmalı bir enerji kaynağı tanıtılacak: FSP‘nin yeni ürünü Hydro PTM+.

Kulağa oldukça güzel gelen güç kaynağı, yalnızca özelleştirilmiş istikrarsız-soğutma sistemlerini desteklemekle kalmıyor, hem eğer PC %50 yükün altında çalışıyorsa, soğutma fanı PC 600 watt’ın üzerine çıkana değin kendini durduruyor. Bu da günlük işlemler esnasında daha sessiz bir kasa anlamına geliyor.

Hydro PTM+, 80 Plus Platinum onayına sahip ve kendi başına 1200W dağıtabiliyor. Buna ilave olarak değişken soğutma sistemi cihaza eklendiğinde kapasite 1400W‘a dek sıçrıyor. Şu andan itibaren elverişli olmayı aşıp, fazla dinç akışkan soğutmalı PC diyarına girmiş bulunuyoruz. Doğal olarak oyun oynarken dört ekran kartı çalıştıran sisteminizi besleyen şiddet kaynağının gürültüsüz olmasını beklemeyin.

PSU bu ürününü sahiden oyuncular için tasarlamış olacak fakat, FSP Hydro PTM+ dahili LED yakma sistemi ile geliyor. Bu sistem, akışkan soğutma sistemi ile birlikte Bitspower göre geliştiriliyor.

Şimdilik cihazın fiyatını ve ne süre hangi bölgelerde satışa sunulacağını bilmiyoruz.

Önceki HaberMicrosoft’un Büyük Surface Pen İddiası! Sonraki HaberWindows Vista, 7 ve 8’i Çökerten Yeni Bug!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri