Kapandı ama dertleri bitmedi!

45

Eğer bundan böyle girmeyi bıraktığınız, bundan böyle “yaşamayan” eski sitelerdeki hesaplarınıza ne olduğunu merak ediyorsanız, sizi ilgilendirebilecek bir alarm verilmiş durumda. Twitter’ın 2012 yılında kullanıma sunduğu ve geçtiğimiz sene resmen sonlandırdığı altı saniyelik video uygulaması Vine’da hesabınız varsa, geçtiğimiz gün bir takım kullanıcılara gönderilen dikkat e-postasından farkında olmanızda fayda var. Görünene göre Vine artık sonlandırılmış olsa da, belirtilen olan hesapların ele geçirilmiş olma ihtimali söz konusu.

E-posta aracılığı ile yapılan açıklamaya tarafından sistemdeki bir açık, potansiyel olarak e-postaları “belirtilen durumlar altındaki üçüncü partilere” veya hackerlara açmış olabilir. Neyse oysa bu açık yalnızca 24 saatten kısa bir süre varlığını korudu.

Vine, gönderdiği e-posta ile yaptığı açıklamada bu sorunları ciddiye aldıklarını söylerken, herhangi bir verinin fena amaçla kullanıldığına dair bir muhabere olmadığını da belirtti.

Eğer artık unutmuş bile olabileceğiniz bir Vine hesabınız varsa ve etkilenmiş olduğunuzu düşünüyorsanız, Twitter’ın önerisi takviye merkezini ziyaret etmeniz…

Önceki HaberiPhone’daki MP3’leri kolayca PC’ye kopyalayın Sonraki HaberYeni Microsoft Surface Pro Tanıtıldı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri