Kulaklıklar niçin patladı?

60

Apple, uçuş esnasında patlayan ve bir kadını yaralayan kulaklıkların üçüncü parti piller yüzünden patladığını bahis etti.

İsmini anlatmak istemeyen kadın, zarar gören giysilerinin ve kulaklığının masraflarının karşılanmasını istemişti. Kulaklıklar patladığı sırada kadın, Avustralya’dan Pekin’e uçuyor ve uyuyordu. Bir Apple yetkilisi, yaptığı araştırmada olayın “üçüncü parti pilden kaynakladığına dair işaretler bulduğunu” söyledi. aynı zamanda bayan, AAA pillerin Avustralya’dan alındığını ve “ne kulaklık üzerinde, ne de kutuda, kulaklığa takılması gereken pillerin markasının belirtilmediğini” söyledi.

2014’te satın alınan kulaklıkların Apple’ın hangi kulaklıkları olduğu devlete ait açıklamalarda belirtilmese de, pille çalıştıkları anlaşılıyor.

Kadın, patlama sonucunda yüzünden, boynundan ve göğsünden yaralanmış olsa da, yaptığı açıklamalarda bu yaralanmalarla ilgili masraflardan bahsetmiyor.

Önceki HaberFacebook Kuralları Şiddetli İçerik Yayınına Müsade Verdi Sonraki HaberApple, 30 Günlük Notları Tekrar Tekrar Silmiyor!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri