Lego Porsche 911 böyle parçalandı!

58

Geçen yıl ortaya çıkan Lego Technic Porsche 911 GT3 RS, plastik tuğla hayranlarının kalbinde özel bir yer edinmişti. Hemen 2.704 parçadan oluşan bu özel modelin bir duvara çarparak nasıl parçalara ayrıldığını dehşet veya keyif içinde seyredebilirsiniz.

Salı günü Alman otomobil kulübü ADAC kadar yayınlanan çarpışma testi videosu, oyuncağın kutusunun açılması ve birleştirilmesiyle başlıyor. Parçaları bir araya getirmek kolay şüphesiz bir meslek değil ve Lego’ya kadar oyuncak, 16 yaş ve üzeri için yerinde. ADAC’ın test pisti ise reel çarpışma testlerinin yapıldığı pistin minyatür sürümü.

Yukarıdaki videoda oyuncak Porsche’un nasıl parçalandığı her açıdan izleyebilirsiniz. ADAC, parçaların kendi başlarına sağlam oldukların ama birbirine bağlandıkları yerlerin kuvvetsiz nokta olduğunu söylüyor.

Önceki Haber2018’in iPhone’larının Ekranını Samsung Üretebilir! Sonraki HaberStres Çarkı Uygulaması, App Store’u Ele Geçirdi


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri