LG G6, Vodafone’da satışta!

51

Tek elle bile rahatlıkla kullanılabilen yeni ve şık tasarımı sayesinde Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliğinde tam 31 ayrı ödül kazanan LG G6, Vodafone mağazalarında yerini aldı. Vodafone müşterileri, LG G6’yı peşin para olarak 3 bin 699 TL‘den, taksitli olarak ayda 145 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecek.

Sadece LG telefon kullanıcılarına özel uygulamaların içinde bulunduğu LG Smart World kampanyası kapsamında 31.06.2017 tarihine değin LG G6 satın alan bütün kullanıcılar 3 hediye birdenbire kazanma şansı yakalıyor.

Kampanya zarfında LG G6 aldıktan sonradan LG Smart World‘e tescil yaptıran kullanıcılar, 100TL değerinde “Koruma Paketine” (Kırılmaz Ekran Koruyucu, Arkadaki Kapak Koruyucu ile Koruyucu Kılıf) sahip olacaklar.

Ayrıca; G6 kullanıcılarına özel bir seçenek olarak LG Smart World’de bulunan G6 Google Oyun Koleksiyonu üzerinden; Temple Run 2, Spiderman Unlimited, Crossy Road, SimCity BuildIt, Cookie Jam ve Genies & Gems oyunlarından oluşan 200 dolar değerindeki altılı oyun öğesi ve 150TL değerindeki 100 GB Google Drive ücretsiz olarak sunuluyor.

Önceki HaberVolvo, Dizel Araçların Fişini Çekti! Sonraki HaberWannaCry Kurbanı PC’ler İçin Bir Çözüm Geldi: WanaKiwi
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri