LG G7, sürpriz yapabilir!

63

Samsung’un üst seviye telefonlarında kullandığı AMOLED ekran teknolojisi, dedikodulara kadar Apple’ın iPhone 8’inde de yer alacak. Şimdi ise LG G7 ve LG V30’un renkli OLED ekranlardan faydalanabileceği söyleniyor.

The Investor’e konuşan kaynaklara tarafından LG, OLED ekranlı telefonlarını bu senenin ikinci yarısında satmaya başlayacak. LG V30, kaynağa göre Eylül’de çıkacak ve OLED ekranlı ilk LG telefon olacak. LG G7 ise 2018’in başlarında ortaya çıkabilir.

OLED’in LCD’den üstün olup olmadığı ara sıra tartışılsa da, belirtilmiş avantajları var. OLED ekranlar pikselleri ayrı ayrı kapatıp açabildiğinden çok yüksek kontrast oranlarına ulaşabiliyorlar. LCD ekranlar ise arkadaki aydınlatmadan faydalanıyorlar, bu yüzden kontrast oranı üzerinde daha eksik etkiye sahipler. Üstteki seviye Samsung telefonlardan birini kullandıysanız, OLED ekranların ne değin etkileyici görünebildiğini biliyorsunuz demektir.

LG V30 ve LG G7 OLED ekranla gelirse, telefon seçerken tereddütte kalanları ikna edebilir. LG’nin OLED ekran kullanması sürpriz bir atak de sayılmaz çünkü firma, uzun süredir bu tür ekranları üretiyor. Ama işyeri, OLED ekranları LG G Flex ve LG G Flex 2 gibi sıra dışı cihazlar haricinde her zaman TV’lerde kullandı.

Önceki HaberGoogle I/O Konferansında Meydana Çıkan Yangın 3 Kişiyi Yaraladı  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri