LG, iki ekranı tekrar tekrar koyabilir!

51

LG’nin çift ekranlı ve çift ön kameralı V10’u hepimizi şaşırtmıştı. Firma V20’de birkaç düzeltme yapmış, telefonu LG G5’in geniş açılı kamerasıyla donatmıştı.

LG G6 ile tasarımını bir sonraki aşamaya taşıyan firma, yeni telefonunda tüm gücünü konuşturdu. Şimdi ise bütün gözler, bir sonraki telefonda. Şubat’ta gelen dedikodulara göre V20’nin selefi, Snapdragon 835 işlemci ve 6GB RAM gibi uç nokta özelliklerle gelecekti. Telefonun Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gibi kavisli bir ekrana sahip olacağı da söyleniyordu. Fakat yeni gelen görüntülere bakılırsa firma başka bir yol da izleyebilir.

2017052912170297372.jpgLG, V30'da Böyle Bir Yol İzleyebilir!

Evan Blass’ın paylaştığı LG V30 tasarımları birazcık eski de olsa, LG’nin bir vakit önce yaptığı planları yansıtıyor. LG’nin hala bu tasarımın arkasında olup olmadığını bilmiyoruz oysa fotoğraflarda içerisinde ikinci bir ekran barındıran kızaklı bir telefon var. İkinci ekran, kızak kapalı konumdayken de kısmen görünüyor ve bir uyarı bandı gibi çalışıyor.

Konsept garip olsa da LG’nin bu nesil bir telefonun pil ömrünü nasıl yoklama edeceği merak konusu. LG, bu fikri şimdiden geri bırakmış da olabilir oysa gerçi firmanın geleceğe yönelik V30 fikirlerini görmek hoş.

Önceki HaberGoogle Earth İle Beatles Turuna Çıkın! Sonraki HaberLumia 950 ve 950 XL Böyle de Olabilirdi!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri