LG X Venture için geri sayım!

75

26 Mayıs tarihinde ABD için satışa sunulması beklenen LG X Venture, sahip olduğu özelliklerle Samsung’un beklenen “dayanıklı” telefonu S8 Active‘e karşı taraf olacak. Bilhassa arkadaki yüzey görüntüsüyle S8 Active’e benzer X Venture, kauçuk kaplamalı yapısı ile askeri standartlar gözetilerek hazırlanmış. Bunun yanı sıra teknik kadrosuyla da iyi özelliklere sahip olan X Venture, geniş bataryasıyla ise uzun saatleri göreceği iddiasını taşıyor.

LG’nin ekstrem kullanımlara uygun X Venture zeki telefonu, 5.2 inç boyutunda 1080p ekrana sahip olacak. Snapdragon 435 yonga setini içeren telefon, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasıyla kutusundan çıkacak. microSD kart ile depolama alanını genişletme imkanı da bulunacak. Ama özellikle 4100 mAh kapasitesindeki bataryasıyla, uzun batarya ömrü sunması bekleniyor.

Ayrıca 16 MP arkadaki kameraya sahip olan X Venture, LG’nin Steady Record 2.0 teknolojisine de yer verecek. Böylece titreşimsiz, güzel görüntüye sahip videolar amaçlayan LG, telefonun ön yüzünde de 120 derecelik geniş açısal 5 MP seviyesinde lens konumlandırmış.

X Venture’in fiyatı ise az önce resmi olarak belirli değil. öte taraftan ABD’den daha sonra Avrupa ve öteki pazarlara ne vakit satışa sunulacağı da gizemini koruyor.

Önceki Haberİşte LG’nin Yeni OLED TV’leri ve Özellikleri  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri