Microsoft Office çileden çıkardı!

61

Yazılım bug’ları birçok zaman sinir bozucudur ama Microsoft Office’de ortaya çıkan bir sorun, şu sıralar kullanıcıları tam anlamıyla çileden çıkarıyor.

Son zamanlarda Office’i güncelleyen kullanıcılar, arkadaki plandaki bir görev penceresini saat başı fazla kısa bir zaman için öne çıkaran bir sorunla karşısında karşıya. Sinir bozucu olduğu kadar çalışmanızı da yarıda bölebilen sorun, mesela tam ekran oyun oynarken sizi masaüstüne döndürebiliyor. Microsoft sorunu çözmek için çalışıyor ama yeni güncellemeyi elde etmek için biraz beklemeniz gerekebilir.

Microsoft’tan Jen Gentleman, yeni bir onarımın slow kanalındaki Office Insider’lara sunulduğunu söylüyor. Bu, yamanın yakın bir zamanda herkese geleceği anlamına geliyor.

Önceki HaberIntel, Kredi Kartı Boyutundaki PC’yi Dağıtmaya Hazırlanmış Sonraki HaberGame of Thrones’un Sonu Çok Uzakta Yok!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri