Moto Z2 Play’den yeni ayrıntı!

63

Geçtiğimiz yıl Lenovo, Moto Z ailesini tanıtarak tüm kullanıcıları şaşırtmıştı. Zira Moto Z modeliyle amiral gemisi segmentinde dünyanın en ince zeki telefonunu ortaya koyan Lenovo, keza Moto Mod‘larla da öbür bir başvuru biçimini tüketicilere sunmuştu. Moto Z’nin yanı sıra Moto Z Play de yine Moto Mod’larla kullanılabilen ailenin bir diğer akıllı telefon modeliydi. Hatırlarsanız her iki ürünün incelemesini de sizlere detaylı olarak aktarmıştık. Moto Z Play, tasarım çizgisiyle her ne değin Moto Z‘ye benzese de, ondan daha kalın bir kasayla geliyordu. Fakat bu, Moto Z2 Play’de değişecek gibi görünüyor.

Gelen yeni bilgilere tarafından Moto Z2 Play, selef modele kıyasla fazlasıyla ince hatlara sahip olacak. Telefonla ilgili listelenen bilgilere tarafından, Moto Z2 Play sadece 5.99 mm kalınlığında olacak. Bu da Moto Z’nin 5.19 mm‘lik kalınlığıyla yarışacak ölçüde olacağını gösteriyor. öte yandan selef model olan Moto Z Play’in kalınlığının 6.99 mm olduğunu da söyleyelim.

Telefonun incelen kasası, şüphesiz bataryayı da etkileyecek. 5.99 mm kalınlığında olması beklenen Moto Z2 Play’in bataryası olasılıkla 2820 mAh kapasitesinde olacak. Moto Z Play’de bu bölge 3510 mAh olarak karşımıza çıkmıştı hatırlarsanız. Muhakkak yenilenen teknik kadro, optimizasyon çalışmaları ve yeni işletim sistemi ile Z2 Play pil performansıyla memnun edici olabilir. Muhakkak bunu telefon elimize geçtiğinde söyleyebileceğiz.

Önceki Haber3D Basılmış Galaxy Note 8 Sızdı! Sonraki HaberFacebook Kuralları Şiddetli İçerik Yayınına Müsade Verdi
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri