Ne cep telefonu, ne de tablet!

64

Google, yeni Android sürümü olan ve şimdilik “O” olarak bilinen Android 8.0‘ın geliştirici sürümünü yayınladı. bununla beraber doğal olarak yeni işletim sisteminin özellikleri konuşulurken, öteki yanlamasına hangi telefonların ilk olarak Android O güncellemesini alacağı da tartışılıyor. Fakat Android O, hiç beklenmedik şekilde ilk olarak akıllı telefonlara gelmeyebilir.

Chrome OS’in Ürün Yönetim Direktörü Kan Liu, The Verge’e verdiği demeçte, Android O’nun telefonlara gelmeden önce Chromebook cihazlarına gelebileceğini söylüyor. Muhakkak bunu bekleyip göreceğiz. öte taraftan 28 Mayıs’ta gelecek olan Chromebook Pro‘nun da Android Nougat ile birlikte sunulacağı da biliniyor.

Akıllı telefon tarafındaysa, Android O alması beklenen ilk telefonlar arasında Google Pixel, Google Pixel XL, Google Pixel C, Nexus 5X, Nexus 6P ya da Nexus Player yer alıyor.

Önceki HaberSouth Park: The Fractured Etap Whole Geliyor!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri