Nokia 9 tekrar yakalandı!

63

Nokia 9’u sızıntılarda görme şansı bulmuştuk ve telefonun Snapdragon 835 yonga setiyle, 4GB RAM’le, 64GB depolama alanıyla ve Android Nougat 7.1.1 ile geleceğini öğrenmiştik.

Daha önce Geekbench’te görünen tek çekirdek ve çoklu çekirdek sürat testi raporları, cihazın Galaxy S8 ve Sony Xperia XZ Premium’dan bile hızlı olduğunu gösteriyordu. 23 Mayıs’tan bu yandan “Unknown Heart” isimli cihazın 85 hız testi sonucu daha GeekBench’te göründü. Bu sonuçlar Nokia 9’un varlığına kanıt olduğu değin, özellikleri hakkında da bilgiler veriyor. Mesela 25 Mayıs’taki rapor yakından incelendiğinde cihazın 8GB RAM’li bir modelinin olduğu anlaşılıyor.

Elbette sonuçlar aralarında bir defa görünen bir telefonun üzerinden varsayım yürütmek içten olmayabilir. Testlerde kullanılan cihazın işlemci frekansının 1,9GHz olduğu, yani Snapdragon 835’in en fazla 2,45GHz olan saat hızından geride olduğu görünüyor. Ancak bunun nedeni işlemcinin son optimizasyonlardan önce kasıtlı olarak yavaşlatılması olabilir.

Nokia 9 hakkında çıkacak bilgileri ilgiyle takip ediyor olacağız.

Önceki HaberUbisoft’un E3 Planı Belirli Oldu! Sonraki HaberVoidu Nedir? Nasıl Kullanılır?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri