Nokia’nın çıkmadan ölen telefonu!

37

Nokia’nın piyasaya sürülme aşamasına gelemeden iptal edilen bir Windows Phone’lu telefonu daha ortaya çıktı. Çince irtibat platformu Baidu Tieba’da ortaya çıkan fotoğraflarda “Nokia RX-100” kod adlı cihazı görüyoruz.

RX-100’ü farklı yapan yanı, BlackBerry telefonlarına eş maddi klavyesi. Oysa RX-100’ün Windows Phone 7’li ilk klavyeli telefon olmadığını söyleyelim. Daha öncesinde meydana çıkan Dell Venue Pro da somut klavyeye sahipti ancak RX-100’ün arkasından Nokia adı ve tecrübesi bulunuyor.

aynı zamanda telefonun Lumia 800 ve sonradan meydana çıkan telefonlar kadar şık bir tasarıma sahip olmadığı söylenebilir. Cihazın ekran çerçevesi ve profili oldukça kalın, bu yüzden daha çok Nokia’nın standart telefonlarına daha çok benziyor. Ekrandaki görüntüden cihazda 9 Mart 2012’de derlenmiş bir işletim sistemini çalıştırdığı anlaşılıyor. microSD kart slotuna ve Toshiba kadar yapılmış bir başlıca kamera sensörüne sahip cihazın diğer özellikleri bilinmiyor.

Önceki HaberGoogle Arama’ya Yeni “Bireysel” Sekmesi!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri