O projede başvurular tamamlandı

45

1967 yılında Otomarsan ismiyle kurulan ve bugüne kadar yaptığı 1 milyar Avro’yu aşan yatırımlarıyla Türkiye’nin en büyük yabancı sermayeli şirketlerinden biri olan Mercedes-Benz Türk’ün 50. kuruluş yıldönümünde başlattığı “50. Yılda 50 Startup” projesine başvurular tamamlandı. Toplam 58 ilden yapılan 680 başvurunun yarısından fazlasını, reformcu ve sürdürülebilir akıllı şehirler için çalışan startup’lar oluşturdu.

Mercedes-Benz Türk’ün reformcu, sürdürülebilir ve becerikli fikirleri destekleyerek topluma ve çevreye üstünlük sağlayan, artı sosyal etkisi olan ve hayatı kolaylaştıran çözümler üreten yaklaşımlara katkıda bulunmak nedeniyle başlattığı “50. Yılda 50 Startup” projesinde seçim aşamasına geçiliyor. Mercedes-Benz Türk’ün, Yaşama Dair Vakfı, Impact Hub İstanbul ve StartersHub işbirliği ile yürüttüğü projede başvurular, proje için oluşturulan mikrosite (() üzerinden alındı.

Türkiye’nin dört bir yanından kullanım

14 Mart ile 12 Mayıs 2017 tarihi aralarında başvurulara açık olan “50. Yılda 50 Startup” projesine 59 ilden toplam 680 başvuru formu yapıldı. Başvuruların üçte ikisi, Türkiye’nin üç büyük şehri olan İstanbul, Ankara ve İzmir’den geldi. Üç büyük şehir halkı dışında en fazla başvuru yapılan 10 şehir halkı arasında Kocaeli, Bursa, Kayseri, Sakarya, Eskişehir, Antalya ve Konya yer aldı.

Projeye Ege Bölgesi’nden Afyonkarahisar, Denizli, Muğla ve Manisa, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden Hakkâri, Kars, Mardin, Sivas, Şırnak, Karadeniz Bölgesi’nden Artvin, Ordu, Rize ve Zonguldak, Akdeniz Bölgesi’nden Antalya, Isparta, Hatay, Marmara Bölgesi’nden Edirne, Bolu ve Yalova ve İç Anadolu Bölgesi’nden Yozgat, Niğde ve Aksaray’ın arasında bulunduğu Türkiye’nin dört bir yanından dilekçe yapıldı.

Önceki HaberFuchsia, Yakın Gelecekte Android’i Tehdit Etmeyecek! Sonraki HaberKatlanabilen Galaxy X Birincil Kez Görünmüş Olabilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri