OLED ekrana büyük yatırım!

57

Bir sonraki iPhone’da LCD yerine OLED ekran kullanacağı söylenen Apple, OLED ekranlarda sanıldığı gibi bir arz sorunu yaşamayabilir. İddialara göre Apple’a OLED ekran sağlayan tek işyeri, Samsung olmayacak.

ET News’un konuyla ilgili kaynaklarına göre elektronik devi LG, OLED telefon ekranlar için tesislerinden birine 3,56 milyar dolarlık büyük bir yatırım yapıyor. iddiaya göre yatırım, firmanın odak noktasını TV’lere karşın OLED’lerden telefonlara yönelik OLED’lere taşıyacak. Bu, OLED telefon ekranlarına olan talebin arttığının bir göstergesi. Firmanın bu hamlesi, Apple’ın OLED’in büyük bir müşterisi olmaya hazırlandığı anlamına geliyor da olabilir.

Apple, iPhone 8’de OLED ekran kullanacağına dair az önce hiçbir devlete ait bilgi vermese de bu yöndeki dedikodular, birbirini izleyen gelmeye devam ediyor. Bir diğer rapor, Apple’ın 2018’in iPhone’ları için Samsung ile 100 milyon kavisli OLED panel üretmek için çalıştığını söylüyordu.

Önceki Haberİşte AMD’nin Intel Core i9’a Cevabı Ryzen Threadripper! Sonraki HaberApple Tasarımcısından Bütün 12.000 Dolar’a Kum Saati!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri