OnePlus 5’in yeni fotoğrafları sızdı!

73

OnePlus 5‘e ait bir kaç çizim daha önce elimize geçmişti, fakat cihaza ait hakiki fotoğraflar bulmak epeyce zordu, ta oysa şimdi,  iki yeni fotoğraf sızana dek.

Priceraja tarafından paylaşılan fotoğraflar, daha önce gördüğümüz fotoğraflarla adeta bire bir örtüşüyor. Çift-lens arkadaki kamera (ama bu sefer flaşın konumu bambaşka görünüyor) ve iyice metalden üretilen arkadaki kapak, OnePlus logosu ve OnePlus 3T‘de yer alan anten çizgilerinin eksikliği doğrulanmış durumda.

20170521104016878106.jpgOnePlus 5'in Çift Kamerası Var Ama Kulaklık Girişi Yok

Bunların açık havada tasarım OnePlus 3T’ye epeyce aynı görünüyor, fakat göze çarpan bir ayrı ayrıntı daha var: fotoğrafta görülen OnePlus 5’in daha alçak kısmında bir kulaklık girişi değil. Kulaklık girişinden tamamen kurtulmuş da olabilirler, ancak telefonun üstteki kısmına da taşınmış olabilir.

Telefonun alt kısmında iki adet hoparlör ızgarası ve bir USB-C girişi bulunuyor, bu da cihazın üstün bir ses kalitesine sahip olduğuna işaret ediyor olabilir, ya da yalnızca gösteriş olsun diye üretilmiş olabilir.

Bu fotoğrafların ne kadar dürüst olduğunu söyleyebilmek için demin fazla erken. Daha önce gördüğümüz fotoğraflarla örtüşen bu sızıntı, anten çizgilerinin eksikliği yüzünden şaşırtıyor çünkü metal kasalı telefonlar bu çizgiler olmadan nasıl çalışır biz de bilmiyoruz.

Haziran ya da Temmuz ayında açıklanması beklenen OnePlus 5, önceki kardeşlerine kıyasla daha pahalı da olabilir.

Önceki HaberFacebook’un Büyüleyen ve Korkutan Rahat Deney Geçmişi!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri