Oyun devi logo değiştirdi!

56

Ubisoft’un bugünkü duyurusu, daima olduğu gibi bir oyun içermiyor. Işyeri bugün daha minimalist bir stille yenilenen logosunu ortaya çıkardı.

Duyurunun yapıldığı blog yazısı, aynı zamanda firmanın eski logolarını da göstererek okuyucuları mazide küçük bir gezintiye çıkarıyor. Birincil logo, firmanın lokal bir oyun dağıtımcısı olduğu sıralarda, 80’lerin rahatlıkla bilinen görüntüsünü taşıyordu. İkinci logo ise 1995 yılında gökkuşaklarının öne çıkan tasarım öğesi olduğu zamanda oluşturulmuştu ve stüdyonun aile odaklı içerik geliştiricisi olduğuna dikkat çekmekteydi. Bir sonraki logo ise en yakın zamandaki ve en belli mavi hortum logosu. Bu logo 2003 yılından beri Ubisoft oyunlarında gözüküyordu ve firma bu logonun “daha erişkin ve çeşitli bir teşebbüs” sergilediğini söylemekteydi.

2017060114202322688.jpgUbisoft, bir kez daha logosunu değiştirdi...

Yeni logo ise işyeri kadar renkli bir şekilde “yaratılmaları (esnasında kullanılan) sanatın altını çizerek nelerin sunulacağına bir ön izlemin veren, dünyalara bir pencere” olarak tanımlanıyor.

Blog yazısında belirtilene tarafından girdap ve O harfi, el çizimi şekilleri anımsatacak şekilde, “Ubisoft’un merak, heyecan ve ufak bir delilik dokunuşu insani özelliklerini” yansıtmak için bilhassa yaratıldı.

Görünene kadar firmanın gelecekteki tüm oyunları, kısa bir zaman önce tanıtılan Far Cry 5 ve The Crew ile yeni Assassin’s Creed oyunu da dahil olmak üzere, yeni logoyu kullanacaklar. E3’e sadece iki hafta kaldığını düşünürsek, Ubisoft’un sunumlarında yeni logoyu sıklıkla göreceğimizi varsayım ediyoruz.

Önceki HaberCorsair, 2 Yeni PC Konseptini Tanıttı Sonraki HaberMusk’tan, Model X İçin “Ahmaklık” İddiası!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri