Oyunlara yaz indirimi geliyor!

44

Bu yaz tatilini neşeyle geçireceğiniz oyun kampanyası başladı! Oyuncuların yüzünü güldürecek her türden oyunda başlayan indirimler, 22 Mayıs – 2 Temmuz 2017 arasında devam edecek. İster aksiyon ister yarış tutkunu olun, ister futbol sevin ister strateji, bu kampanya tam size tarafından!

Oyun dünyasının en sevilen serilerinin son oyunları çekici fiyatları ile sizleri bekliyor. Call of Duty Infinite Warfare, Mafia 3, Street Fighter 5, Dishonored 2, Guitar Hero Live, WWE 2K17, Fallout 4, Watch Dogs 2, Dark Souls 3 ve daha birçok oyunun fiyatları indirimde!

22 Mayıs – 2 Temmuz 2017 tarihleri aralarında Skylanders ve Disney Infinity ürünlerinde %80’e varan indirimleri kaçırmayın.

Tüm Disney Infinity ve Skylanders Açılış Paketi ve figürlerdeki bu muhteşem indirimler ile oyuncuların keyfi ikiye katlanacak.

Kampanyada bulunan bütün oyunlar için satmak noktalarını ya da aralgame’i ziyaret edebilirsiniz. Playstation 4, Xbox One ve PC oyunlarında geçerli olacak indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın.

Önceki HaberAndroid Telefonlar İçin 7 Elverişli Ipucu! Sonraki HaberSony, Xperia X ve Xperia X Compact’ı Öldürüyor mu?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri