Paraşüt, entegrasyonu hayata geçirdi

67

Entegrasyon ile birlikte, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde ya da kendi internet siteleri üzerinden satmak yapan KOBİ’lerin tüm işlemleri, bundan böyle toplu olarak Paraşüt’ün içerisine aktarılabilecek. Bu Nedenle müşteriler, ayrı olarak programlara ya da dosyalara gerek duymadan tek bir ekran üzerinden tüm sipariş, alıcı hesapları ve ürün stoklarını takip edilebilecekler. Gerçekleşen satmak işlemlerini takiben faturalamayı Paraşüt ekranı üzerinden yapılabilecekler.

Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Akakçe, SanalPazar, Opencart, Basefly, KobiMaster, NopCommerce, BilgiNet ve ePttAvm siteleri üzerinden online satış yapan işletmeler bu entegrasyonlar ile birlikte, satış bilgilerini Paraşüt’e doğrudan doğruya aktarabileceklerinden e-ticaret satışlarını daha kolay muhasebeleştirebilecekler.

201705232256561985.jpgParaşüt, E-ticaret Entegrasyonunu Hayata Geçirdi

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu, konuyla ilgili olarak düşüncelerini şu şekilde aktardı:

“Türkiye’de e-ticaret sektörü çok çabucak büyüyerek ivme kazandığı bir dönem yaşıyor. Mevcut duruma baktığımızda ise çoğu KOBİ’nin e-ticaret siteleri yoluyla ya da kendi kurduğu site üzerinden satmak yaptığını görüyoruz. Bu satışların takibi ve faturalama süreçleri, tip ve fatura adetlerinin yüksek olduğu durumlarda şiddet ve kompleks bir hal alıyor. Paraşüt ekibi olarak, ekstra vakit ve karmaşıklığa neden olan faturalama süreçlerini daha kolay ve anlaşılması mümkün bir ülkü getirmek için StockMount ve Salyangoz markalarının da desteği ile iki ayrı e-ticaret entegrasyonu gerçekleştirdik. Paraşüt kullanıcısı KOBİ’lerin faturalamaya ek olarak; raporlama, tahsilat ve cari hesap takibi süreçlerini hızlandırarak zaman tasarrufu yapmalarını hedefliyoruz.

Küçük işletmeler için ön muhasebe yönetimi, kontrolü zor bir konu. Her sektörden işletmenin, Paraşüt’ü kullanarak sadece kendi işine konsantre olmasına ve büyümesine yardım etmek istiyoruz. Bu entegrasyon ile e-ticaret sektörünün iş takibini kolaylaştırmış olduk. Yüksek oranda açlık aldığımız bu entegrasyonu çabucak hayata geçirmiş olmak bizi gururlandırıyor. Yakın gelecekte, ayrı sektörlerdeki KOBİ’lere avantaj sağlayacak daha fazla işbirliğine imza atmayı hedefliyoruz.”

Önceki HaberApple ve Nokia’nın Zeki Saatinden İşaretler Sonraki HaberUltraISO ile ISO dosyalarını düzenleyin!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri