PC’nizde olup biteni görün!

29

Bedava bir sistem bilgisi arabulucu olan System Explorer, gözden düşmüş işlemleri ve tehditleri bulmanıza da muavin oluyor.

System Explorer ile bilgisayarınızda çalışan görevleri, işlemleri, makine geçmişini görebilir, cihazınızın performansını yakından inceleyebilirsiniz. Deneyimli kullanıcıların seveceği performans izleyicisi, hafıza ve işlemci kullanımının yanına antre/çıkış bilgileri ve sayfa hatalarını gösterebiliyor.

Sisteminizde yüklü sürücüleri, ağ bağlantılarını, başlangıçtaki programları ve fazlasını inceleme eden yazılım tamamen arka planda olup bitenler hakkında daha iyi bir fikir sahibi olabilirsiniz. Çalışan işlemler hakkında Google’dan data alabilen System Explorer, açılış öğelerini düzenleme, işlemleri kapatma yeteneklerine sahip.

İndirin: System Explorer

Önceki HaberYeni Samsung Soundbar Geldi! İşte Fiyatı ve Özellikleri Sonraki HaberSamsung, Kendi Bixby’li Hoparlörünü Üretebilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri