Predator Triton 700 tanıtıldı!

54

Uzun süredir beklenen Predator Triton 700 ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı, ince tasarımı, yeni grafik kartı ve işlemcisi ve endüstri lideri termal teknolojisiyle Acer’ın Computex Taipei standında yer alıyor.

Acer’ın, hava akımını %35 arttıran oysa yine de cihaz içinde daha az alan kaplayan endüstri lideri AeroBlade™ 3D metal fanları sayesinde, Predator Triton 700 yüksek performanslı NVIDIA® GeForce® GTX 1080 (hız aşırtılabilir) GPU ve standart-voltajlı 7. cins Intel® Core™ işlemciler barındıran kibar,18.9 mm kalınlığında (0.74 inç) alüminyum kasaya sahip.

Laptop, RAID 0 yapılandırmasında iki NVMe PCIe SSDs ve 32 GB’a kadar DDR4 2400 MHz bellek sistemin en üstteki performansla çalışmasını garanti ediyor.

2017053014335269885.jpgAcer Predator Triton 700 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Predator Triton 700 dünyanın en ince, en seri ve en sessiz dizüstü oyun bilgisayarlarını tasarlamak için NVIDIA‘nın reformcu yaklaşımı olan Max-Q’dan yararlanmaktadır. NASA’nın uzaya insan gönderme misyonunun önemli bir parçası olan Max-Q, atmosferik uçuştaki bir roketin üzerindeki aerodinamik gerilimin maksimuma çıktığı nokta olarak tanımlanmaktadır. bu nedenle, roketin tasarımı Max-Q etrafında hassasiyetle yapılır. NVIDIA dizüstü oyun bilgisayarları tasarlamak için aynı bir felsefe uygulayarak, Acer’ın önceki tür ürünlerine oranla daha artı GPU performansına sahip daha ince dizüstü bilgisayarlar üretebilmesini mümkün kılmıştır.

VR düzenli Predator Triton 700, reel bir sarmal oyun deneyimi için oyunların tamamen akan olması nedeniyle NVIDIA® G-SYNC™ destekleyen 15.6 inç Full HD IPS ekranda aydınlık ve canlı görseller sunuyor. Dolby Atmos® surround ses sistemi ve Acer TrueHarmony™ canlı ve zengin akustik sesler sağlarken, Meslek İçin Skype Sertifikası görüşmelerin net ve gecikmesiz olmasını garanti ediyor.

Killer DoubleShot™ Pro ağ iletişimi ve 40 Gbps’e kadar hızlar sağlayan ikili 4K video çıkışı destekleyen Thunderbolt™ 3 bağlantısı bilgisayarın güçlü özelliklerini tamamlıyor.

Predator Triton 700 hem iki USB 3.0 bağlantı noktası (şiddet kapalıyken USB sıkıntı özelliğine sahip), bir USB 2.0 temas noktası, bir HDMI 2.0 temas noktası, bir DisplayPort konnektörü ve kablolu bağlantı seçim edenler için bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası barındırıyor. Ağ iletişimi, en çabuk ağ bağlantısını seçen ve bütün yüksek öncelikli trafiği o arabirimden gönderirken standart trafiği diğerine bırakan Killer DoubleShot™ Pro teknolojisi kadar güçlendirilmiş.

Fiyatlandırma ve Tedarik Edilebilirlik

Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı Ağustos ayında Kuzey Amerika’da 2,999 $‘dan ve tekrar Ağustos ayında EMEA’da 3,399 €’dan başlayan fiyatlarla tedarik edilebilecek.

Önceki HaberHyperX, Yeni Ultra Hızlı Predator DDR4 RAM’i Duyurdu! Sonraki HaberNVIDIA, NASA Temelli MAX-Q Tasarımını Tanıttı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri