Pro Evolution Soccer 2018’e ilk manzara!

60

Futbol oyunlarının dişli rakipleri FIFA ve PES, her sene olduğu gibi bu sene da aleyhinde karşıya gelecek. Hangisinin daha iyi olduğu, her sene oyun severleri iki ayrı grup halinde sonsuz tartışmalara sürüklerken, birincil ibarelere göre Pro Evolution Soccer, bu yıl güya birazcık daha iddialı olacak gibi. Ama her iki oyunun da köklerine bakacak olursak, FIFA geleneksel olarak daha iyi grafiklere sahip olurken, PES ise dinamikleriyle daha iyi bir oyun izlenimi yaratmayı başarmıştır. Son yıllarda FIFA’nın atağa çıktığını görmüştük, peki bu yıl ne olacak? E3 2017‘de PES 2018 ile birkaç maç yapma imkanı bulduk. Ilk izlenimlerimiz ise şöyle:

Öncelikle şunu söyleyelim: Pro Evolution Soccer 2018‘i heyecanla beklemekte ardına kadar haklısınız, zira karşımızda her yönüyle bir oyun var. bir kere oyun her zamankinden daha pürüzsüz hissettiriyor. Bunu ilk maça çıktığınızda derhal ayrım ediyorsunuz; tek yapmanız gereken topu biraz sürmek ve gol atmaya çalışmak.

Oyuncuların kontrolü eskisine göre fazla daha basit ve genel gövde hareketleri serinin geçmiş sürümlerine kıyasla daha yumuşak. öte yandan oyuncu modellemesi ise gerçeğe bir pek yakın işlenmiş.

Usain Bolt, Manchester formasıyla!

2017061506454480485.jpgUsain Bolt, Manchester formasıyla!

Konami, PES 2018’e ilginç bir transfer de yapmış: Usain Bolt! Evet, atletizmde rekorları başaşağı eden Usain Bolt, PES 2018’de yer alıyor ve oyuna Manchester United formasıyla katılıyor. Elbette bu, Konami’nin bir pazarlama hamlesi. öte yandan Usain Bolt’un da hayallerini gerçekleştiriyor. Zira bilindiği gibi Usain Bolt, az önce bir çocukken futbolcu olmayı istediğini açıklamıştı.

Oyunun My Club modunda bulunan Usain Bolt, bu nedenle Messi, Neymar, Ronaldo ve öteki dünya devleriyle tabi yana top koşturabilecek.

Eylül’de geliyor!

Pro Evolution Soccer 2018; PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC sürümleriyle birlikte 14 Eylül‘de ABD’de raflarda olacak. Birkaç gün daha sonra ise oyunu Avrupa pazarında görebileceğiz.

Önceki HaberElite Book 14 Satışta! İşte Özellikleri!  


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri