S7 Edge’den Galaxy S8’e yükseltmeli mi?

78

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ birkaç gün içinde mağazalardaki yerini alacaklar. Galaxy S6’dan Galaxy S8’e kuvvetlendirmek için yeterince çok sebebiniz var. Peki ya Galaxy S7 edge’iniz varsa ne yapacaksınız? Bu durumda iyi düşünmeniz gerekiyor.

Galaxy S8 gerçekten de müthiş bir telefon – Samsung’un geleceği önümüze getirdiğini rahatça söyleyebiliriz. Fakat bütün bunlar, Galaxy S8’in kusursuz olduğu anlamına da gelmiyor. Parmak izi sensörünün yeni (ve acayip) konumuna, Bixby düğmesine alışmanız gerekiyor ve elbette cihazın yüksek fiyatını değil saymanız olası yok.

Galaxy S7’den Galaxy S8’e geçirmek için iyi nedenlerden biri, S8’in daha iyi kamerası olabilirdi oysa Galaxy S8, S7 gibi F1,7 diyaframa sahip 12MP’lik bir kamerayla ve Dual Pixel otomatik odaklanmayla geliyor. Yani mobil fotoğrafçılık yarışmalarına katılmayacaksanız, S7’nin kamerası size fazlasıyla yetecektir.

İşlemci alanında Galaxy S8’in sekiz çekirdekli 10nm 64-bit Exynos 8895 işlemciyle geldiğini görüyoruz ve bu işlemci, Galaxy S7’nin Exynos 8890 işlemcisine kısayla yüzde 28 performans artışı vadediyor. Oysa bu, Galaxy S7’nin yavaş olduğu anlamına gelmiyor. Galaxy S7’nin S6’ya kadar yüzde 50 daha süratli olduğu söylenmişti. Bu ciddi bir geliştirme; dolayısıyla S6’dan jurnal dilekçe için yeterli performans alacaksınız.

Batarya ömrüne baktığımızda Galaxy S8+ ile yapılan testlerin S7’ye kıyasla daha iyi sonuçlar verdiğini görüyoruz. Ancak S7 Edge’in pil ömrü de hiç fena değil.

Galaxy S8’e para vermeden önce Galaxy S7’nizin size sunduklarını ve vereceğiniz paraya değip değmeyeceğini iyi değerlendirmeniz gerekiyor. S7’nin performansı, batarya ömrü ve kamerası zaten yeterince iyi ve tasarımı, rakiplerinin önünde. Eğer en son cihaza sahip almak gibi bir amacınız yahut, Galaxy S7’de kalmanızı öğüt edebiliriz. Telefonunuzu sosyal ağlara girmek, telefon etmek, mesaj kâğıda dökmek, fotoğraf çekmek ve oyun oynamak için kullanıyorsanız, bizce zaten en iyi cihaza sahipsiniz.

Önceki HaberTesla, Elektrikli Kamyon İçin Düğmeye Bastı!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri