Samsung tesadüfen iki telefon duyurdu!

61

Samsung‘un Galaxy J5 (2017) ve Galaxy J7 (2017) telefonları, resmi bir sitede bulunan “Kids Mode” uygulaması sayfasında SamMobile tarafından görüldü. Sayfa Korece lakin telefon isimleri açık şekilde Latin harfleri ile yazılı, buna ek olarak sayfa hala açık durumda. İşin garip kısmı, Samsung bu telefonların ikisini de az önce resmen açıklamadı.

Galaxy J serisi Samsung’un en idareli Android telefonlarını içinde barındırıyor. Yüksek fiyatlı ve kuvvetli donanımlı amiral gemisi telefonlar tüm dikkati üzerlerine çekse de, gelişmekte olan ülkelerde markanın daha tanınır ve erişilebilir olması bakımından büyük markaların ekonomik modeller de üretmesi oldukça kayda değer. J serisi telefonlar, Google’ın yeni Android Go yazılımı için ideal.

Samsung bu yılın Mayıs ayında sessizce Galaxy J3’ü piyasaya sürmüştü. ABD’e oldukça yaygın olan giriş seviyesindeki bir telefonu takiben üretilen J3’ün fiyatı 180$. Cihazın 5-inç HD ekranı, 2,600mAh pili ve 5-megapiksel arkadaki kamerası var.

Gelecek olan J5 ve J7 hakkında fazla daha az şey biliyoruz. Açıkçası tek bilidğimiz şey Kids Mode desteğine sahip olacak olmaları. Fakat eğer daha önceki modellere bakarsak, teçhizat olarak daha enerjik ve gerçi hesaplı iki telefon bekleyebiliriz.

Önceki Haber1 Saniyelik Geç Kalma Yılda 1 Milyon Lira Kaybettiriyor  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri