Samsung’dan sürpriz Wi-Fi hamlesi!

63

Bu yaz minik bir ev projesi hazırlamayı planlayanlar için Samsung yeni akıllı Wi-Fi hub sisteminin fiyatını ve özelliklerini açıkladı.

Samsung Connect Home 16 Temmuz’da ABD’de piyasaya sürülecek. Yalnızca Best Buy’dan 5 Haziran’dan itibaren ön sipariş yapılabilecek. Tek bir ünitenin fiyatı 170$, üçlü paketin fiyatı ise 380$ olacak.

Daha iyisine daha artı ödemeye hazırlanmış olanlar için Samsung Ayrıca Connect Home Pro ürününü 250$ fiyata satışa sunacak. Cihazın bu sürümü evinizde ve ofisinizde çok pozitif veriyi benzer anda bir fazla cihaza yayınlamanızı sağlıyor ve bunu 139 m2 alan içerisinde iki kat daha süratli yapıyor.

(Akıllı) konut gibisi yok

Router ile smart home hub’ın birleşmesi sonucu ortaya çıkan Connect Home, beş adet ünitenin birleşmesi ile büyük bir alana Wi-Fi ve Samsung SmartThings sistemini sunabiliyor. Bu da tüm evinizin internet bağlantısını, ışıkları, ısıyı ve hatta bazı cihazların kullanımını kendi telefonunuzun ekranından teftiş etmenizi sağlıyor.

Akıllı router sistemleri daha önce karşılaşmadığımız bir teknoloji değil. Google Wifi, Samsung’un yeni teknolojisine epeyce aynı bir hizmet sunuyor.

Ama Samsung, bir fazla akıllı eşya üreticisi olarak piyasada akıllı konut kurabileceğiniz ilk marka diyebiliriz. Tek yapmanız gereken tüm eşyalarınızı SmartThings destekli tercih etmek.

Önceki HaberFacebook Albümleri Daha Ayrıntılı Ayla Geliyor  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri