Samsung’tan “akıllı” kayış patenti!

62

Bu tür patentleri genel olarak Apple tarafında görüyoruz, oysa şüphesiz en önemli rakiplerinden Samsung da berat konusunda bir hayli işine düşkün. Güney Koreli şirket, aldığı yeni patentte akılı saatleri üzerinde çalıştığını gösteriyor. Ancak yeni patentte saatten fazla, kayış ön plana çıkıyor.

Yeni patentte saat kayışı önem arz ediyor. Kayışta ekranın yer aldığı görülürken, bu ekrandaki uygulamalar, tıpatıp Galaxy S8‘de gördüğümüz edge kenardaki uygulamalar gibi sırasıyla dizilmiş şekilde dikkat çekiyor. bulunan simgeler aralarında, alarm, e-posta, müzik, galeri ve ayarlar yer alırken, olasılıkla parmak hareketiyle ekranı kaydırarak, öteki uygulamalara da erişmek muhtemel olacak.

Şüphesiz Samsung’un bu patenti hayata geçirip geçirmeyeceğinden kesin elde etmek şimdilik azıcık zor. Bunu bekleyip görmemiz gerekecek.

Önceki Haber2020’de Küresel Navigasyon Uydu Sistemi Kuruluyor Sonraki HaberApple, Touch ID’yi Ekranın Altına Yerleştirebilir!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri