Samsung’tan yeni notebook’lar!

57

Samsung, 13 inç’lik ve 15 inç’lik yeni Notebook 9 Pro’ları tanıttı. Yeni melez laptop’lar, dıştan bakıldığında firmanın Chromebook Pro’larına epeyce benziyor.

Samsung Notebook 9 Pro ve Chromebook Pro arasındaki benzerlikler, dahili kalemden başlıyor, yuvarlak hatlı çerçevede ve cihazın dönüşebilen yapısında devam ediyor. Yani Chromebook Pro’nun beğendiğimiz özelliklerinin Windows 10’lu yeni cihaza getirildiğini görüyoruz.

13 ve 15 inç’lik dokunmatik ekranlara sahip Notebook 9 Pro’lar, üretmeyi seven kullanıcıları hedefine alıyor. Samsung’un iddiasına kadar dahili kalem, 0,7 mm’lik ucuyla 4.000 basınç seviyesini algılayabiliyor. Basınç seviyesi Microsoft’un kalemiyle benzer seviyede ancak Samsung’un kalemini sorumluluk etmeyi hiç düşünmüyorsunuz.

S-Pen, dahili Air Command yazılımı yardımıyla not alıp belgeleri düzenlemenize müsade veriyor. Kalem, Windows Ink Workspace’i de tam olarak destekliyor.

Samsung Notebook 9 Pro’nun her iki modeli de Intel Core i7 7500U işlemci, 256GB SSD ve süratli çok miktar destekli 54WHr pil ile geliyor. 15 inç’lik model, büyük boyutu doğruca AMD Radeon 540 GPU ve 16GB RAM gibi ilave özelliklere sahip. 13 inç’lik modelde ise sadece 8GB RAM bulunuyor.

Notebook 9 Pro laptop’ların çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmadı.

Önceki HaberBMW’den Fütüristik Teknolojilere Sahip Motosiklet Sonraki HaberPC Devi, Düşük Satışlardan Etkilenmiyor!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri