Seyahatte serbest: Sennheiser PXC 550

71

70 takvim ses tecrübesini günümüz trendleri ve teknolojisiyle birleştiren Sennheiser, en yeni gezi kulaklığı PXC 550 ile yolculuk anlayışını bitmiş tanımlıyor. Sahip olduğu özellikler ile sadece gezi edenlerin değil, müziği duyabilmenin de ötesine taşımak isteyen herkesin baş tacı oluyor.

Sennheiser’ın Momentum ile geliştirdiği dengeli ve ayrıntılı ses kalitesinin devamı özelliğinde olan PXC 550, mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. Hibrid NoiseGard aktif şamata engelleme özelliği tamamen dıştan gelen gürültünün neredeyse tamamına yakınını değil eden PXC 550, bu nedenle sadece dinlediğiniz müziğin duyulmasını sağlıyor.

Profesyonel Sennheiser mikrofonları baz alınarak üretilen dahili mikrofonla, karşısında tarafa ses net ve gürültüden arındırılmış şekilde iletiliyor. Hem kulaklık içinde yer alan “sound-meter” yapısı bir uçtan bir uca uçak içi yayınlar izlenip dinlenirken uçuş ekibi tarafından ani yapılan anonslardaki yüksek desibelli ses belirli bir seviyeye çekilerek kulağa hasar vermesi de engelleniyor.

Konfordan katiyen vazgeçmeyenler için

201706091629294785.jpgKonfordan asla vazgeçmeyenler için

Tek şarjla 30 saate kadar kullanım imkânı sunan PXC 550, yoklama kumanda entegreli kablosu doğruca pili bittiğinde kablolu olarak da kullanılabiliyor. aptX protokol destekli Bluetooth 4.1 kablosuz ses iletimi ve NFC ile derhal temas özellikleriyle desteklenen PXC 550, kulaktan çıkarıldığında şarkının durması, katlandığında kulaklığın kendini kapatması gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Dünyanın en hafif gezi kulaklıklarından biri olan PXC 550, bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile konfordan taviz vermiyor. Özel kulak kapsül ve yastık tasarımıyla konforu artıran PXC 550, keza kulak kapsüllerinin kendi içine keza kulaklık tacına katlanabilmesiyle basit bir nakliye opsiyonu sunarken; ses açma/azaltma, şarkı erteleme/geçme gibi fonksiyonlarının yanı sıra telefon çağrıları da yönetilebiliyor.

Sennheiser PXC 550’nin dokunmatik teftiş özellikleri, iletişim merkezinizi denetim altına almanızı sağlıyor. Kulak kapsülüne entegre dokunmatik touchpad ile şarkı, ses seviyesi ve çağrı kontrolü yapılabiliyor.

CapTune desteği her zaman sizinle

PXC 550’nin CapTune desteği ile kişiselleştirilmiş müzik deneyimine bulunma da olası. Hem Android ayrıca de iOS cihazlar için geliştirilen CapTune uygulaması, müziğin kontrolünü ellerinize bırakıyor. Çok kaynaklı müzik listeleri oluşturma, SoundCheck özelliği ile müziği dinlerken reel zamanlı olarak ses ayarı yapabilme, ayrı ayarları A/B testi yaparak test, bambaşka müzik ve parçalar için ses profilleri oluşturma gibi özellikler CapTune ile yaşam buluyor.

Sennheiser PXC 550, denetleme kumanda entegreli kablo, USB kablo, uçak içi başvuru adaptörü ve taşıma kutusuyla birlikte sunuluyor. Bu mükemmel ürünü Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61’deki Sennheiser Tecrübe Merkezi’nde deneyebilir ve satın alabilirsiniz.

Önceki HaberMinecraft’a 4K Desteği Geliyor! Sonraki HaberKayıp ürün anahtarlarını bulun!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir