Sony’den yeni e-ink tablet!

69

Sony’nin Digital Paper tabletinin yenilenen sürümü, ekran ve arayüzde dikkate bedel geliştirmeler yaparak ortaya çıktı.

Diğer e-ink ekranlı cihazlara kıyasla bu tabletin fiyatının ucuz olmadığını her yerde belirtelim. DPTS1’in yerini alan Sony DPT-RP1, fiilen boyutları büyütülmüş bir e-ink ekrandan başka bir şey değil. Aygıt üzerinde varsayım ettiğiniz üzere not alabiliyor, görüntüler üzerine kolaylıkla not yazabiliyorsunuz. Tabletin yeni sürümünün 13 inç’lik 1650×2200 çözünürlüklü (206ppi) bir ekranı var. Cihazda 16GB’lık bir dahili depolama alanı ve dosyaları buluta yüklemek üzere bağlantı yetenekleri de bulunuyor.

2017052601494224272.jpgSony'den Yeni Digital Paper Tablet!

Cihazın pil ömrünün benzer Amazon Kindle gibi çok uzun olmasını bekleyebilirsiniz. Sony’ye göre tablet, bir şarjla bir ya da iki hafta hizmet verebiliyor. Geliştirilen dokunmatik katmanı ise daha iyi anekdot alma ve çizme deneyimi sunuyor.

Tüm bunlar, cihazı pili çabucak biten Apple Pencil’lı iPad Pro gibi kalemli tabletler karşı enerjik bir karalama defteri haline getiriyor. Cihazın 700 dolarlık yurtdışı fiyatı ise öyle ucuz yok. Amazon Kindle’ın fiyatı 79 dolar seviyesinde ve gelecekte Sony’den indirim beklemekte sakınca yok.

Önceki HaberOnePlus 5 Geliyor, OnePlus 3T’nın Satışı Bitiyor!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri