Sony’den yepyeni bir canavar!

49

Bir full-frame DSLR ile video çekmişliğiniz varsa, ne değin harikulade olduğunu bilirsiniz. Geniş sensör, düşük ışıklandırılmış çekimlerde ve yumuşak arkadaki planlarda . Buna karşın, profesyonel film yapımcıları üst direk 8K kameralarda dahi genelde hep Super 35mm ve daha ufak boyutlara razı almak zorunda kaldılar.

Yalnız Sony, profesyonellerin ayrıcalık vermek zorunda olmadıklarını söylüyor. 36mm x 24mm dedektör yeni bir CineAlta kamera geliştiren firmanın (resimdeki yok), bu aynı zamanda ilk full-frame dedektör üstteki sırık film kamerası. Kameranın diğer özellikleri konusunda demin veri verilmedi, yalnız cihazın olağanüstü bakış kalitesine dikkat çekiliyor.

Henüz ismi olmayan CineAlta kameramız belirli bir aspect ratio’ya (en-tepe oranı) sınırlı değil. 4:3, 17:9 veya öteki nadir görülen video oranlarında 4K RAW video çekim yapabiliyorsunuz.

Kamera 2018’in başında gelecek, ve olasılıkla öteki üst kutup kameralardan pahalı olacak. Sony’nin kendi F65’i 2011’de yeni çıktığında 65,000$‘dı. Bir Takım stüdyoların bunu ödemeye razı olması bizi şaşırtmaz. Gece sahneleri ve yakın çekimler için mükemmel olabilir. Ayrıca 4K HDR içerik üretmek isteyen çevrimiçi video hizmetleri için de manzara kalitesi fayda sağlayacaktır.

Önceki HaberComputex 2017’den 10 Muhteşem PC Kasası!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri