THY ve D&R da Turkcell Platinum’da

67

Turkcell Platinum, hayatın her noktasında herkes daha fazla keyif alsın diye ayrıcalıklarını zenginleştirdi. Yenilenen görsel dünyası ve gündelik rutin hayattan çıkışı vurgulayan devingen reklam filmiyle yaza giriş yapan Turkcell Platinum’un ayrıcalıklar dünyasına Türk Hava Yolları ve D&R da eklendi. Turkcell Platinum müşterileri, Türk Hava Yolları işbirliği ile her ay bir şehre uçak bileti kazanma şansı elde ediyor. Birincil şehir halkı San Francisco. Bilet kazanabilmek için Turkcell Platinum uygulamasından çekilişe katılmak tatmin edici.  Turkcell Platinum müşterileri okuma keyfini doyasıya yaşasın diye, D&R işbirliği ile on binlerce kitap hediye ediliyor. Müşteriler, yıl ardına kadar her pazar, Platinum uygulamasıyla alacakları şifre ile armağan kitaplarını D&R mağazalarından alabiliyor. Ayrıca,  CGV Mars Cinema Group işbirliğiyle Turkcell Platinum ScreenX salonlarında oynayacak filimler için yüzlerce sinema davetiyesi de yeniden Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Turkcell Platinum müşterilerini bekleyen en yeni ayrıcalıklar, Cinemaximum Kanyon‘da düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Sinema salonunda gerçekleşen etkinlikte konuşan Turkcell Pazarlamadan Sorumluluk Sahibi Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Müşterilerimize bizim için her zaman öncelikli olduklarını hissettirmek istiyoruz. Turkcell Platinum olarak bütün 13 yıldır onların hayatına nasıl daha artı keyif, konfor ve hız katabileceğimizin üzerine çalışıyoruz. Onlara vale ve havalimanı aktarma hizmetlerini ücretsiz sağlıyor,  hediye sinema biletinden konser ve tatil ayrıcalıklarına dek geniş bir yelpazede imtiyaz sunuyoruz.  Bol internetli paketlerimizin yanı sıra müşterilerimiz fizy, TV+ ve Dergilik dahil öyle fazla uygulamadan bedava ve internetten yemeden dilediğince kullanım keyfine sahip oluyor.  Şu Anda yeni ayrıcalıklarımız ile dünyamız daha da zenginleşiyor” dedi.

Turkcell Platinum Paketin’de TV, müzik, dergi ve internet bir arada.

Rahatça ve doya doya kullanılsın diye en az 10 GB internet. İnternetten yemeyen Fizy ile yerli tanıdık olmayan milyonlarca şarkı ve klibi reklamsız dinleme ve izleme imkanı. Lifebox ile telefon hafızasına ek 100 GB bölge. İnternetten yemeden, ek aidat ödemeden, TV+ ile film, belgesel, spor ve animasyona her yerden her programı izleme keyfi. Dergilik‘ten 300’e yakın dergiyi internetten yemeden ücretsiz okuma imkanı. Yurt içi paketini günlük 16.90 TL ile yurtdışında 66 ülkede kullanabilme ayrıcalığı.

Turkcell Platinum hayata keyif katar.

Her ay hayallerinizdeki şehirlere Türk Hava Yolları uçak bileti kazanma şansı. D&R’larda ücretsiz kitap fırsatı. Cinemaximum’larda 1 bilet alana 2’ncisi hediye. Yaz ve kış tatillerinde özel imtiyazlar. Popüler konserlere indirimler, davetiyeler. En trend aksesuarlarda, cihazlarda öncelik, ayrıcalıklar.

Turkcell Platinum hayatınıza konfor katar.

En popüler alışveriş merkezlerinde bedava vale hizmeti. Trafiğe kalma durumunda deniz ulaşımları için Platinum Tekne’de %50 indirim. Hiç beklemeden özel ve bilirkişi tip hizmetlerine ulaşım, dileyene evde, kapıda hizmet. Platinum Joker Takım ile kesilmiş özel şoför hizmeti. Araç kiralamada %50 indirim. Önceki HaberGoogle kurucusunun emrindeki projesi boyutuyla uyarı çekiyor Sonraki HaberFreeFileSync ile dosyaları eşitleyin!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri