Türk Telekom Akademi’ye ödül

70

Türk Telekom’un, çalışanlarının gelişimine destek saptamak üzere faaliyet bildiren kurumsal okulu Türk Telekom Yüksekokul, uluslararası ödül organizasyonlarında takdir görmeye devam ediyor. Akademi son olarak; teknolojiyi ve insana kaynağına yatırımı bir araya getiren, reformcu dilekçe ve eğitim modelleriyle Küresel Kurumsal Üniversiteler Konseyi Ödülleri’ndeki (GlobalCCU), ‘İnsan ve Dijital Yaklaşımı Bütünleştiren En İyi Kurumsal Üniversite’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

Türk Telekom Yüksekokul, eğitim teknolojileri alanındaki ‘Öğrenim Yönetimi Sistemleri’ uygulamaları ve dijital öğrenme araçlarıyla bu ödüle değer görüldü. Ödüller, Paris’te düzenlenen tören ile sahiplerine verildi.

Dijital dünya ve insan kaynağını bir araya getiren Türkiye’nin en iyi kurumsal üniversitesi

Dünya genelinde kurumsal üniversiteleri değerlendiren GlobalCCU tarafından ödüllendirilen Türk Telekom Yüksekokul’nin yenilikçi sistemleri arasında; çalışanlara özel olarak geliştirilmiş bütün eğitim içeriklerin yer aldığı portal, SMS ile gönderilen videoların yer aldığı Cep Mektep uygulaması, e-eğitim videoları, sanal derslik eğitimleri, teknoloji laboratuvarları, sanal gerçeklik programları ve dijital kütüphane gibi uygulamalar bulunuyor.

Eğitim uygulamalarının yanı sıra eğitimlerde sosyal öğrenmeyi destekleyen takım odaları, kavga grupları, yüksekokul uygulaması, aktüel yüksekokul dergisi, oyunlaştırma uygulamaları da Akademi’nin dijital teknolojiyi insan kaynağı ile buluşturduğu öğrenim metotları aralarında yer alıyor.

Sonraki HaberiPhone 8, Bu Kalabalık Tasarımla Gelebilir! Önceki Haberİşte Facebook’un Beyin-Bilgisayar Arayüzü Planları
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri