Twitter’dan kayda değer icat!

48

Twitter, Direkt Mesajlara yaptığı minik değişim ile gelen iletileri istediğiniz gibi filtrelemenizi sağlıyor. Şu andan itibaren, eğer insanlardan DM alma özelliğini açtıysanız, sizi peşine düşüp takip etmeyen insanlardan gelen mesajlar “İstekler” sekmesine taşınacak. Benzer kural, peşine düşüp takip etmediğiniz üyelere ait grup sohbetleri için de geçerli.

İstekler sekmesi aşağıda mesajları silebilir ya da onaylayabilirsiniz. Eğer mesajı onaylamadan beklerseniz muhalif mesajı görüp görmediğinizi bilmeyecektir.

Bir mesajı onayladığınız vakit Twitter onu gelen kutunuza taşıyacaktır. Ama bir mesajı silmek, o kişiden bir daha mesaj almayacağınız anlamına gelmiyor. Eğer birinden hiç bir zaman DM almak istemiyorsanız o kişiyi engellemeniz gerekiyor.

Eğer mesajın içinde her hangi bir iliştirilmiş içerik bulunuyorsa, mesajı kabul edene değin bu içeriği göremezsiniz.

Bu yenilik tamamen trollerin ve spam yapan insanların gelen kutunuzu çöplüğe çevirmesini engelleyebilirsiniz. Ama eğer takip etmediğiniz kişilerden çok pozitif mesaj alıyorsanız ve arada kayda değer bir veri olabileceğini düşünüyorsanız, mesajları bir bir denetim etmeniz gerekecektir.

Yeni filtre özelliği Twitter’in iOS, Android ve masaüstü sürümlerinin tümünde, bugünden itibaren kullanıma açılmış durumda.

Önceki HaberKuzey Kore’den Yeni “iPad”  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri