“Uygun fiyatlı” yok, “fiyatlı” OnePlus

78

OnePlus, el yakmayan fiyatlarla enerjik özellikler sunan telefonlar üreten bir marka olarak öne çıkıyor. Ancak en son yayılan söylentilere tarafından şirket OnePlus 5‘e normalden yüksek bir fiyat koymayı planlıyor.

Android Authority‘e konuşan bir takım kaynaklar şirketin yeni telefonunda “daha pahalı parçalar” kullanmayı planladığını söyledi.

Kaynağın iddiasına tarafından OnePlus, yeni telefonun fiyatının çok daha yüksek olacağını, bunun sebebinin ise cihazın tasarım ve içeriğinin kalitesindeki yükselme olduğunu söylüyor ve fiyatının da 650$ civarında olacağını tahmin ediyor.

Fiyat artışı yaklaşıyor

Bu fiyat, markanın bir önceki telefonu olan OnePlus 3T 64GB‘ın 439$ olan fiyatından oldukça pozitif. Hatta 128GB sürümü bile 479$ ile daha hesaplı bir çizgide bulunuyordu.

OnePlus, her yeni nesil telefonuyla fiyatları da yüsekliyordu, ancak bu şimdiye değin gördüğümüz en büyük fiyat sıçrayışı olabilir. Markanın hayranları bu olayı olumlu karşılayacaklarını öyle sanmıyoruz.

Marka, serideki yeni telefonun “yaz 2017” içerisinde piyasaya sürüleceğini açıklamıştı, bu yüzden önümüzdeki bir iki ay içerisinde fiyatlar da resmiyete kavuşacaktır.

Diğer söylentiler OnePlus 5’in Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 8GB RAM, 128GB depolama alanı ve 5.5-inç QHD ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Buna benzer özelliklere sahip telefonların en hesaplı olanları bile 440$‘dan başlıyor. Bu yüzden markanın fiyat artışı kararını bilmek çok kuvvet yok.

Önceki HaberWikileaks Sızdırıcısı Chelsea Manning Bundan Böyle Özgürlük!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri