Western Digital’den dünyada birincil!

62

Western Digital, 64-katmanlı 3D NAND teknolojisi üzerine yapı edilmiş dünyanın ilk katı hal sürücüsünü duyurdu. Teknolojide bir kilometre taşı olan bu adım baştan sona şirket, yeni ve inovatif SSD’leri daha düşük enerji tüketimi, daha yüksek performans, daya kuvvetli sağlamlık ve daha artı kapasite ile sunacak. Bu ürün hem, şirketin yaklaşık 30 yıldır flaş zihin endüstrisinde yaptığı ilklerin son örneği. 

Western Digital Başkanı ve CEO’su Mike Cordano konuyla ilgili açıklamasında, “64-katmalı 3D NAND tabanlı SSD’leri PC segmentine getirmek, bu yeni teknolojide yaptığımız ve müşterilerimize uzun vadeli faydalar sunan çalışmalarımızın kritik bir adımını oluşturuyor. SanDisk ve WD markalarımız, bu markaların vefalı herif tabanı ve dağılım kanalları doğru bu gelişmiş SSD’ler, günümüzün yeni teknolojilerinden faydalanmak isteyen bilişim dünyasında büyük alaka görecek.” dedi.   

Kendin yap (DIY) meraklılarını, yetkili satıcıları ve sistem kurucularını hedefleyen WD Blue 3D NAND SATA SSD‘ler, endüstri lideri 1.75M saat MTTF sunarken WD Fonksiyonel Bütünlük Testi Laboratuvarı (F.I.T. Lab™) göre da sertifikalandırıldı. Ek olarak, müşteriler ücretsiz bu araçları da indirebiliyor: Acronis® True Image™ WD Edition klonlama yazılımı, müşterilerin performans ve kapasiteyi izlemesinisağlayan WD® SSD Dashboard yazılımı ve sürüm güncellemeleri.

PC’lerini sağlamlaştırmak isteyen oyun ve kreatif tutkunlarını hedefleyen SanDisk Ultra® 3D SSD‘ler ise mevcut sistemlerin güncelleştirilmesi için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. PC’lerini basit bir şekilde güncellemek isteyen müşteriler için SanDisk Ultra 3D SSD, sağlam dayanıklılık ve güvenilirlik, süratli başlangıç, daha kısauygulama doldurma süresi ve data transferi sunuyor. Daha soğuk ve gürültüsüz çalışan SanDisk Ultra 3D SSD’ler şok ve titreşime karşısında koruma sunan kanıtlanmış emniyet de sağlıyor.

WD Blue 3D NAND SATA SSD‘ler hem geleneksel 2.5-inch/7mm sürücü kasaları keza de tek-taraflı M.2 2280 form faktörlerinde 250GB, 500GB, 1TB ve 2TB kapasiteler ile satışa sunulacak. Tüm WD SSD’lerde olduğu gibi WD Blue 3D NAND SATA SSD’de de önde gelen platformlara uyarlama için WD F.I.T Lab. sertifikası bulunuyor.    

SanDisk Ultra 3D SSD‘ler ise 2.5-inch/7mm şoför kasası form faktöründe 250GB, 500GB, 1TB ve 2TB kapasitelerde satışa sunulacak.

Her iki ürün de sırasıyla 560MB/s ve 530MB/s birbirini izleyen okuma ve yazma hızları sunarken 3 takvim garanti ile geliyor. Öğüt edilen satmak fiyatları ise WD Blue 3D NAND SATA SSD ve SanDisk Ultra 3D SSD 2.5-inch/7mm versiyonu için 99,99 $, WD Blue M.2 2280 içinse 99,99 $’dan başlıyor.

Önceki HaberTeamViewer ile uzaktaki PC’nizi yönetin! Sonraki HaberCooler Master’dan Ilgi Çekici Mekanik Klavye!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri