Windows 10 Mobile güncellemesi yolda!

64

Microsoft, Windows 10 Mobile Creators Update‘i yayınladığından beri, telefonlar için olan tüm Insider Preview kurulumları, Redstone 3 yerine feature2 sınıfından geliyordu. Mobil sınıf hiç bir yeni özellik kazanamayınca, bir çok kullanıcı işletim sisteminin bakım modunda olduğuna inanmaya başladı. Ama Microsoft’tan Brandon LeBlanc’ın attığı tweet’e bakılırsa, enterprise kullanıcıları yakında yeni özelliklere kavuşacak.

Brandon LeBlanc
@brandonleblanc
“Ekibimiz şu lahza kurumsal müşterileri için bir takım özellikler üstünde çalışıyor.”

Tabi fakat, LeBlanc’ın tam olaran ne çağrıda bulunmak istediğini anlaşılmıyor. Yani bu tweet yalnızca Windows 10 Mobile Enterprise SKU geliştirmelerinden bahsediyor olabilir, veya herkesin sahip olduğu, ama Enterprise kullanıcılarının sahip olmadığı özelliklerden de söz ediyor olabilir. Continuum sonradan iddia konusu olacak ve geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen Ignite konferansında verilen sözleri düşündüğümüzde her şey açıklığa kavuşuyor.

Dona Sarkar, Şubat ayında yeni Continuum özelliklerini açıklamıştı, fakat bu özelliklerin Windows 10 Mobile için henüz hazır olmadığını, şirketin bu özellikleri mobil sürüme eklemek için doğru zaman ve doğru sürümleri beklediğini açıklamıştı.

Zaman çizelgesine de bakarsak daha iyi akıl sahibi olabiliriz. Planlanan özelliklerin yaz mevsiminin sonuna doğru geleceğini, yani feature2 güncellemesinin Redstone 3’ten önce geleceğini ima ediyor. Redstone 3’e de artık Fall Creators Update deniyor.

Ama, Microsoft, Windows 10 Mobile Creators Update’in 25 Nisan’da yayınlanacığına laf vermesi, ve bunu gece yarısına değin onaylamaması üzerine LeBlanc sadece Windows Insider planları ile ilgili bilgiye sahip olduğunu açıklamıştı.

Kısacası tek bildiğimiz, bu yaz Windows 10 Mobile’a bir güncelleme geleceği. Bunun tamamiyle ne süre ve nasıl olacağını, veya içeriği hakkında bir bilgimiz henüz değil. Bu yenilikler Insider Preview’de yayınlanana dek bütün olarak ne beklediğimizi bilmemiz de imkansız.

Önceki HaberSamsung’dan, Apple’ı Üzecek Tablet Haberi! Sonraki HaberMicrosoft’un Yeni Faresi İle Masalar Renkleniyor
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri