Windows 10’dan fena haber!

76

Microsoft, Insider’lar için geçen hafta Windows 10 Insider Preview inşa 16199’u yayınlamış, telefonlar için ise Windows 10 Mobile inşa 15215’i ortaya çıkarmıştı. O günden bu yandan yeni bir yapıyla karşılaşmadık ve yeni gelen bilgiler, biraz daha beklememiz gerektiğini söylüyor.

Microsoft’un Windows Insider programının liderliğini yapan Dona Sarkar, yeni paylaştığı bir tweet’te yeni yapılar yayınlamalarını “engelleyen” bir bug’u çözmek için uğraştıklarını söyledi. Sarkar bir sonraki tweet’inde bu hafta yeni bir inşa yayınlamayacaklarını doğruladı.

#WindowsInsiders: we don’t have enough data on our n+1 build upgrade & many are planning to take Fri off. No builds this week

— Dona Sarkar (@donasarkar) 24 Mayıs 2017

Dona’nın da belirttiği üzere Windows Insider takımındakilerin birçoğu, Cuma gününden itibaren ABD’deki anma gününe zaman bozmak istiyorlar. ABD, milli tatil olarak duyuru edilen bu özel günde savaşlarda hayatını kaybedenleri anıyor ve bu yüzden Microsoft’un 29 Mayıs’ta yeni bir inşa yayın ihtimali fazla düşük. Yani bir sonraki Windows 10 Insider Preview sürümü Salı gününden önce ortaya çıkmayabilir.

Önceki HaberBMW’nin Kablosuz Şarjı Geliyor!  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi