Xbox One X bundan böyle gerçek!

38

Project Scorpio ile bir süredir bizi meraklandıran Microsoft, E3 2017’de gizemli cihazın adını açıkladı: Xbox One X. Yeni oyun konsolu, Microsoft’un gelmiş geçmiş en enerjik oyun makinesi olmasının yanına, minik boyutuyla da dikkat çekiyor.

7 Kasım’da piyasaya sürülecek olan yeni Xbox One X, 6 teraflop GPU gücüne sahip ve 12GB GDDR5 RAM’le geliyor. Alet, 8 milyondan fazla pikseli ekrana iletebilirken Xbox One S’te olduğu gibi HDR grafikleri ve geniş bir renk gamını destekliyor. Konsolun şimdilik yalnızca 1TB depolama alanına sahip siyah renkli bir sürümü olacak. Aygıt, bir UHD Blu-ray oynatıcısına da sahip. Tasarım konusunda Xbox One S’in ince stilini misal bölge One X, tüm Xbox One oyunlarını ve Xbox One’ın desteklediği Xbox 360 oyunlarını destekleyecek.

Piyasadaki oyunlar Xbox One X’in ilave gücünden faydalanacak ve daha hızlı yüklenecek, daha iyi filtreleme sunacak ve hatta daha eski oyunlarda super sampling’e, yani 4K’da işleyip çözünürlüğü düşürmeye izin verecek. Akıcı soğutmalı aygıt, fazla ısınmayacağı için “kırmızı vefat halkası” sorunlarını yaşamayacak.

Xbox One X’in fiyatı, 499 ABD doları olarak açıklandı.

Önceki HaberTor Browser Artık Daha da “Sağlam” Sonraki HaberYeni PCIe 4.0, İki Kat Daha Süratli Olacak!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri