Yeni South Park geliyor!

66

Ubisoft ve South Park Digital Studios, bugün South Park: The Fractured Ayak Whole oyununun 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı. Trey Parker ve Matt Stone kadar yaratılan ve Ubisoft San Francisco kadar geliştirilen The Fractured Etap Whole, 2014 ödüllü South Park: The Stick of Truth‘un bir devamı özelliğinde ve Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar davet sistemi ve Windows PC’de yayınlanacak.

South Park’ta kabahat arttı ve sokaklar daha önce hiç bu değin tehlikeli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, şamata ve kargaşa ortaya çıkıyor ve şehrin fena yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var! Eric Cartman, kasabayı  kurtarma fırsatını yakalayıp şu belli başlı kadarki en iyi super kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’n lideri olarak The Coon‘u kuruyor.

Her super kahramanın bir kökeni vardır, Coon & Arkadaşları da öbür değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için çoğu kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden yararlanacaklar. Yepyeni bir dövüş sistemi, savaş sırasında alan ve vakit konusunda özgün fırsatlar sunacak, ayrıca tazelenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara yardımcı olmaları için kendi ekipmanlarını yapma özgürlüğü sağlayacak.

South Park: The Fractured Ayak Whole dört bambaşka versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured Bacak Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz elde edecek. Oyunu belirli partnerlerden ön sipariş verenler The Stick of Truth’u hemencecik oynayabilecekler.

Tüm ön siparişlerde hem özel bir oyun içi asistan olan Towelie: Oyun Arkadaşı elde edeceksiniz. South Park sokakları eskisi dek tehlikesiz değil ve en deneyimli South Park askerinin bile yardıma ihtiyacı olacak. Towelie: Oyun Arkadaşı’nız oyun baştan başa, oyunculara kayda değer noktalarda yardımsever ve eğlenceli tavsiyelerde bulunacak.

Önceki HaberNintendo’dan Cep Telefonlarına Büyük Müjde! Sonraki HaberAndroid O Ilk Olarak Telefonlara Gelmeyecek!
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri