1907 Fenerbahçe, Dünya şampiyonluğu yolunda

5190

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu ünvanıyla Çin ’de gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası ön elemelerinde ülkemizi temsilcilik edecek 1907 Fenerbahçe Espor ’un rakipleri belirlenmiş oldu. Çekilen kurayla D grubuna yerleşen 1907 Fenerbahçe Espor, bir üstteki tur için Hong Kong Attitude ve Rampage ile uğraş edecek.

Bu sene Çin ’de gerçekleştirilecek ve 1907 Fenerbahçe Espor ’un TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla ülkemizi temsilcilik edeceği League of Legends Dünya Şampiyonası ön eleme kuraları belirlendi. 1907 Fenerbahçe Espor, Dünya Şampiyonası ön elemeleri D grubunda LMS bölge 3. ’sü Hong Kong Attitude ve Japonya şampiyonu Rampage ile bir sonraki safha için çaba edecek.

1907 Fenerbahçe Espor’un rakipleri dinç

Fenerbahçe ’nin yer aldığı gruptaki gösterişli rakibi Hong Kong Attitude, LMS ligini 6. sırada tamamlamasına rağmen finallerde favori rakiplerini elemeyi başarmış ve bölgesinden Dünya Şampiyonası ’na katılmaya yargı şampiyon üç takımdan biri olmuştu. İki yıldır bölgesinde enerjik bir hakimiyet kuran Japonya şampiyonu Rampage ise uluslararası turnuvalarda galibiyet elde etmekte can sıkıntısı yaşasa da, öbür oyun tarzıyla tehdit yaratıcı bazı olarak uyarı çekiyor.

Birinci Niyet Grubu Birincil İki Sırada Tamamlamak

1907 Fenerbahçe Espor, rakipleriyle yapacağı maçlar sonucunda grubu 1. tamamlarsa başka bir grubun 2.siyle, 2. tamamlarsa başka bir grubun 1.siyle bir üst turda hedefi olmadan eşleşecek. 5 maç üzerinden oynanacak serinin galibi, Dünya Şampiyonası grup aşamasına yükselmeye adalet kazanacak.

– Basın Bülteni
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.